FORUM UDRUGE SLAST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7. prvenstvo rekreativaca Hrvatske

2 posters

Go down

7. prvenstvo rekreativaca Hrvatske Empty 7. prvenstvo rekreativaca Hrvatske

Postaj  drma ned svi 13, 2012 10:47 pm

Ispred STK Olimpije, čast mi je pozvati vas sve na 7. prvenstvo rekreativaca Hrvatske, koje se prvi puta održava u našoj organizaciji.
Prvenstvo je nedjelju 20. svibnja 2012. godina s početkom u 10,00 sati.

Osim promjene dosadašnjih organizatora, došlo je i do promjene mjesta događanja, sad je to prekrasna dvorana Gradski vrt...
Nadamo se da ćete doći u što većem broju da podignemo ovaj stolnoteniski festival na jednu veću razinu, koju i zaslužuje..
Detalnije informacije možete pročitati na ovom linku: www.gssr-os.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=430:stolnotenisko-prvenstvo-2012&catid=88:prvenstvo-rekreativaca-hrvatske
Lijep pozdrav!!!

(pošto meni kao novom članu, forum ne dozvoljava da ostavim link , molim administratora da mi editira post i ukloni razmak na www, da bi link bio funkcionalan..Hvala!!)

drma

Broj postova : 3
Join date : 13.05.2012

[Vrh] Go down

7. prvenstvo rekreativaca Hrvatske Empty Re: 7. prvenstvo rekreativaca Hrvatske

Postaj  Krešimir pon svi 14, 2012 9:48 pm

Pozdrav prijatelju Drmi,

Drago mi je da si se učlanio na naš forum i da odmah aktivno sudjeluješ. Nadam se da češ nam biti stalan i aktivan član. Svaka ovakva najava stolnoteniskih događanja i druga informacija je svakako dobrodošla. 7. prvenstvo rekreativaca Hrvatske 161200265

Popravio sam link u tvom postu i sada sve dobro funkcionira. Smile

Što se tiče turnira ja bih rado došao, ali u subotu moram klince voditi na turnir u Sirač, pa je pitanje da li ću moći uskladiti svoje obveze sa nedjeljnim turnirom u Osijeku. Ali zato već sada potvrđujem da ću ja i mnogi naši članovi biti sudionici skorašnjeg velikog turnira u Đakovu, kojega će te vjerojatno najaviti nakon odigravanja Osiječkog. 7. prvenstvo rekreativaca Hrvatske 295007290
Krešimir
Krešimir
Admin

Broj postova : 427
Join date : 11.03.2012
Lokacija : Slavonski Brod

https://slast.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.